0
Twój koszyk jest pusty.

Mozaiki


 

Mozaiki Midas

 

Mozaika EXCLUSIVE DESIGN zapewnia oryginalny, niepowtarzalny i ekskluzywny wygląd, szczególnie ceniony przez osoby, które poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań dotyczących wyglądu ścian, a przez to niepowtarzalnego wystroju wnętrz.
Mozaika znajduje zastosowanie na ścianach w łazienkach, kuchniach czy salonach.

 

 Componer to zupełnie nowa na rynku propozycja produktu do dekoracji ścian. Componer przełamuje dotychczasowy stereotyp stosowania mozaik w postaci niewielkich akcentów dekoracyjnych, wyłącznie dla ożywienia monotonnych płytek ceramicznych. Produkt podąża za trendem wielkoformatowych dekoracji we wnętrzach, ale znacząco się wśród nich wyróżnia i stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale komponuje się z płytkami wielkoformatowymi lub może stanowić samodzielną dekorację na całej powierzchni ściany. Moduły Componer można zestawiać w dowolny sposób - łączyć ze sobą różne wielkości oraz rodzaje powierzchni w zależności od oczekiwanego efektu. Aby zyskać na artystycznym charakterze, dekorację można ułożyć w nieregularny sposób na krawędziach bocznych.
Unikalne zalety dekoracji COMPONER:
- formaty/moduły większe niż tradycyjna mozaika
- materiał: wzmocnione szkło o grubości 6 mm
- układ geometryczny (proste kształty kwadratów i prostokątów)
- monokolory nadające elegancji wnętrzu
- oryginalne wzory
- główna i dominująca dekoracja we wnętrzu, ale spokojna i elegancka zarazem
- oferta dla osób nie lubiących zagraconych ścian przez krzykliwe tapety, obrazy, półki itp.
- możliwości aranżacyjne (można wykorzystać 5 modułów, można tylko 3 albo 1, Componer można wykorzystać jako listwę dekoracyjną, albo ułożyć z niego dekorację na całej powierzchni ściany, krawędzie mozaiki można ułożyć po linii prostej lub nieregularnej

 

Skonfiguruj własny układ mozaiki i prześlij do wyceny.

 

Kalkulator mozaiek Componer

Mozaiki szklane
aranżacja wnętrza
aranżacja wnętrza